MEDIA.

NAJLEPSI W BRANŻY.

GIFTSJOURNAL POLSKA

wydawnictwa-gj

Jedyny na polskim rynku magazyn poświęcony wyłącznie upominkom reklamowym i najnowszym branżowym trendom. Źródło wiedzy i inspiracji dla agencji marketingowych, szefów promocji czy działów zakupów największych firm.

SPRAWDŹ

GIFTSJOURNAL UKRAINE

gj_ukraine

Ukraińska edycja głównego magazynu największych targów reklamowych w Europie Środkowo Wschodniej – Remadays Warsaw. Poświęcona upominkom biznesowym i najnowszym trendom z branży marketingowej.

SPRAWDŹ

WIELKA KSIĘGA REKLAMY I DRUKU

ksiega 3

Atrakcyjny przewodnik po bestsellerach i trendach branży reklamowej prezentowanych na Remadays Warsaw. Umożliwia wystawcy wyeksponowanie swojego produktu, a zwiedzającemu zapoznanie się z nowościami.

SPRAWDŹ

NAWIGATOR BRANŻOWY

nawigator1

Atrakcyjny przewodnik po bestsellerach i trendach branży reklamowej prezentowanych na RemaDays Kijów. Umożliwia wystawcy wyeksponowanie swojego produktu, a zwiedzającemu zapoznanie się z nowościami.

SPRAWDŹ

EUROPEAN SUPPLIERS BOOK

esb1

Unikatowe narzędzie promocji artykułów reklamowych na rynku europejskim, wzmacniające eksport produktów dzięki kompleksowemu połączeniu zalet reklamy prasowej i podręcznej bazy danych.

SPRAWDŹ

ADBOX

Adbox-gj

Katalog produktowy Adbox to wydawnictwo, w którym znajdziecie Państwo ofertę firm z branży reklamowej i poligraficznej. To dobra okazja do prezentacji produktów oraz źródło inspiracji dla poszukujących najnowszych trendów w branży.

SPRAWDŹ