TARGI.

MIEJSCE SPOTKAŃ PROFESJONALISTÓW.

REMADAYS WARSAW

img_0854_1-1024x683

Międzynarodowa impreza targowa wielkiego formatu, skupiająca światowy rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu. Sprzyja budowaniu osobistych relacji biznesowych, promocji firmy i umocnieniu jej pozycji na globalnym rynku. Daje szeroki obraz obowiązujących trendów i ciekawych produktów.

SPRAWDŹ

REMADAYS KIEV

phoca_thumb_l_dsc_0078

Międzynarodowe targi reklamy będące kontynuacją i przeniesieniem idei Remadays Warsaw na rynek ukraiński. Impreza sprzyja budowaniu osobistych relacji biznesowych, promocji firmy i umocnieniu jej pozycji na globalnym rynku. Daje szeroki obraz obowiązujących trendów i ciekawych produktów.

SPRAWDŹ

GIVEADAYS STUTTGART

gad_11-e1476183009227

Platforma będąca częścią EXPO 4.0, największej imprezy branżowej, skupia wystawców związanych z komunikacją wizualną i niewerbalną w Niemczech. Targi wzmacniają pozycję rynkową firmy dzięki dotarciu do szerokiego grona klientów.

SPRAWDŹ

IMPREZY PARTNERSKIE

DESIGN & REKLAMA MOSKWA

dsc_5839-design-reklama

Jedno z najważniejszych forów B2B rosyjskiej branży reklamowej, skupiające lokalne i zagraniczne agencje webowe, projektowe i marketingowe prezentujące trendy i nowinki technologiczne.

SPRAWDŹ

POS MASTERS STUTTGART

dsc_0007-posmasters

Międzynarodowe targi marketingu, projektowania i nowych technologii, będące częścią wielkiej imprezy komunikacji wizualnej – EXPO 4.0, skupione na wzmacnianiu biznesu poprzez efekt synergii i innowacje.

SPRAWDŹ

WETEC STUTTGART

wetec_01_535

Targi technologii reklamowych, druku cyfrowego, reklamy świetlnej i digital signage, wchodzące w skład największego wydarzenia komunikacji wizualnej w Europie: EXPO 4.0.

SPRAWDŹ

TV TECSTYLES VISIONS STUTTGART

k640_tv_2016_w_955-texstyle-visions

Targi tekstyliów reklamowych i poligrafii, wykorzystujące efektowne występy tancerzy i modeli w ramach Tecstyle Fashion Show do prezentacji artykułów modowych i korporacyjnych.

SPRAWDŹ