MEDIA.

NAJLEPSI W BRANŻY.

GIFTS JOURNAL POLSKA

wydawnictwa-gj

Jedyny na polskim rynku magazyn poświęcony wyłącznie upominkom reklamowym i najnowszym branżowym trendom. Źródło wiedzy i inspiracji dla agencji marketingowych, szefów promocji czy działów zakupów największych firm.

SPRAWDŹ

EUROPEAN SUPPLIERS BOOK

katalog_ESB2023_nagjc

Unikatowe narzędzie promocji artykułów reklamowych na rynku europejskim, wzmacniające eksport produktów dzięki kompleksowemu połączeniu zalet reklamy prasowej i podręcznej bazy danych.

SPRAWDŹ

KATALOG JOOMP.PL

katalog_joomp2024pl_nagjc

Katalog JOOMP.PL to publikacja skierowana do polskiego rynku agencji i pośredników upominków reklamowych jako doskonałe źródło inspiracji produktowych. Realizuje swoją funkcję promocyjną przez cały rok poprzez dystrybucję na największych wydarzeniach branżowych w Polsce.

SPRAWDŹ

KATALOG JOOMP.EU

katalog_joompEU_nagjc

Katalog JOOMP.EU to publikacja skierowana do dystrybutorów z europejskiego rynku upominków reklamowych jako doskonałe źródło inspiracji produktowych. Realizuje swoją funkcję promocyjną przez cały rok poprzez dystrybucję na największych wydarzeniach branżowych w Europie.

SPRAWDŹ

WERBE!PUNKT

werbepunkt_nagjcmedia

Werbe!Punkt oferuje kompleksowe rozwiązania reklamowe, które pomagają firmom wyróżnić się na tle konkurencji. Jest to niezastąpione źródło informacji i promocji dla firm, które chcą być widoczne na dynamicznie rozwijającym się rynku reklamy w krajach niemieckojęzycznych takim jak Niemcy, Austria i Szwajcaria.

SPRAWDŹ