LOGO gjc
PRACUJEMY NAD ROZWOJEM BRANŻY

 

Ponad 20 lat zajmujemy się komunikacją biznesową na rynku reklamy i poligrafii. Naszym podstawowym zadaniem jest budowanie i wspieranie mocnych relacji handlowych pomiędzy dostawcami i pośrednikami rynku, zarówno w Polsce jak i za granicą. Dostarczamy wysokiej klasy narzędzia i rozwiązania, ułatwiające pewne poruszanie się w branży.

 

Obecnie pracujemy nad rozwojem branży na polu wydawniczym oraz internetu. Od 2000 roku jesteśmy wydawcą magazynu branżowego Gifts Journal jedynego na polskim rynku magazynu poświęconego wyłącznie branży artykułów reklamowych, od 2013 publikujemy katalog  European Suppliers Book a w 2023 roku swoją premierę ma Katalog JOOMP kierowany do polskiego rynku reklamy. Tworzymy i rozwijamy narzędzie internetowe Joomp.eu, łączące eksporterów i importerów z całej Europy.

 

Wysoką jakość naszych produktów zapewniamy dzięki filozofii ciągłego postępu i otwartości. Nasze produkty i usługi kierujemy do wszystkich firmy z branży i zbieramy ich opinie, tym samym aktualizując swoją wiedzę. Rozpoznajemy nowe trendy pojawiające się na rynku i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów ze skuteczną strategią działania.

Kalendarium:

 • 2000 – pierwsze wydanie magazynu Gifts Journal Polska
 • 2002 – powstanie firmy GJC
 • 2003 – powstanie programu Solidni w Biznesie (SWB)
 • 2003 – powołanie Not Recommend – wykazu firm nie polecanych w branży
 • 2004 – organizacja konkursu Korony Reklamy – wybór najlepszych firm z branży reklamowej
 • 2005 – pierwsza edycja targów RemaDays Warsaw
 • 2009 – pierwsze wydanie magazynu  Gifts Journal Ukraina, Gifts Journal Białoruś oraz Gifts Journal Mołdawia
 • 2010 – pierwsza edycja targów RemaDays Kijów
 • 2012 – pierwsza edycja targów RemaDays Europe w Norymberdze
 • 2013 – pierwsze wydanie katalogu European Suppliers Book
 • 2013 – powstanie jednodniowych spotkań OneDay Roadshow
 • 2014 – podpisanie współpracy z EXPO 4.0 Stuttgart
 • 2015 – organizacja konkursów – Gifts of the Year, Catalogue of The Year, Medalu za Innowacje
 • 2017 – pierwsze wydanie magazynu Adbox
 • 2020 – powstanie portalu internetowego ESB Online – obecnie joomp.eu
 • 2021 – pierwsza i jedyna edycja targów RemaExtra
 • 2022 – premiera portalu wpierającego Polski rynek reklamy – joomp.pl
 • 2023 – pierwsze wydanie katalogu Joomp skierowany na rynek Polski
 • 2023 – powstanie telemarketingu dla firm – zadzwonimy.pl oraz call-4u.eu
 • 2024 – premiera portalu wpierającego Niemiecki rynek reklamy – joomp.com.de
 • 2024 – pierwsze wydanie katalogu Joomp skierowany na Europejski rynek reklamy
 • 2024 – premiera magazynu skierowanego na rynek niemiecki Werbe!Punkt

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

27imprez
40
zrealizowanych imprez targowych
usciskdloni
5000
firm z którymi współpracujemy
3miliony
3046222
EUR, wartość zapytań wysłanych przez joomp.eu
14lat
20
lat na rynku

MISJA

Dostarczamy wiarygodne oraz nieustannie poszukujemy nowe narzędzia biznesowe wspierające rozwój firm branży reklamowej na rynku europejskim.

WIZJA

Być najważniejszym partnerem w dostarczaniu narzędzi biznesowych dla firm branży reklamowej.

OPINIE KLIENTÓW

"Kiedy zostaliśmy poproszeni przez firmę GJC International Sp. z o.o. sp. k. o wystawienie referencji uznaliśmy to za bardzo dziwną prośbę. Pomyśleliśmy, że sukces jaki odniosły targi RemaDays jest według nas sam w sobie wizytówką i referencją dla tej firmy. Natomiast takie podejście potwierdza z jednej strony ich profesjonalizm, a z drugiej skromność i dystans do sukcesu. Zorganizowanie tak potężnych targów w tak krótkim czasie wymaga nie tylko świetnych zdolności organizacyjnych, ale przede wszystkim zaufania dla organizatora ze strony wystawców, którzy teraz nie wyobrażają sobie rezygnacji z wystawiania się na najważniejszej imprezie branżowej Europy Środkowej. Jesteśmy z firmą GJC International Sp. z o.o. sp. k. od pierwszej edycji RemaDays. Przez wszystkie lata współpraca przebiega wręcz wzorowo. Pod względem kadrowym to zespół bardzo kontaktowych ludzi, którzy nie tylko potrafią bardzo fachowo doradzić, ale robią to z wielkim zaangażowaniem i poczuciem humoru. W przypadku konieczności uzyskania pomocy wystarczy jeden telefon lub e-mail i można powiedzieć, że jest "po sprawie". Ważnym podkreślenia jest również fakt, że dodatkowe działania, jakie towarzyszą samym targom m.in. konkursy: Korony Reklamy, Gifts of the Year oraz sama Gala mają niebagatelne znaczenie dla integracji branży i są świetną formą promocji najlepszych firm."

Zbigniew Kaczor, Arkadiusz Ratajczak

Maxim

"Uznając profesjonalizm, z całą pewnością polecam GJC International Sp. z o.o. sp. k. jako organizatora Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays. Nasza firma wzięła do tej pory udział we wszystkich edycjach, a najnowsza z pewnością nie była naszą ostatnią. Przez lata, przygotowując się do wystawy, zawsze zauważaliśmy nie tylko pomoc i wsparcie, które otrzymywaliśmy, ale również wielki entuzjazm i profesjonalizm pracowników GJC International Sp. z o.o. sp. k. Każde zadanie, które przed nimi postawiliśmy spotkało się ze znakomitym odzewem w kwestii organizacyjnej i merytorycznej. Praca GJC charakteryzuje się synergią kompetencji, kreatywności oraz otwartości na pomysły i uwagi wystawców. Szeroko zakrojona kampania promująca RemaDays okazała się sukcesem. Była ona wielopoziomowa dzięki czemu udało się przyciągnąć znaczną liczbę zwiedzających oraz wzbudzić duże zainteresowanie wśród branży reklamowej. Rozmowy biznesowe prowadzone zarówno podczas jak i poza wystawą przyniosły naprawdę wymierne korzyści. GJC International Sp. z o.o. sp. k. okazało się wartym zaufania i odpowiedzialnym partnerem. Dzięki wieloletniej współpracy możemy z czystym sumieniem polecić tę firmę jako organizatora targów oraz innych wydarzeń."

Tomasz Chwiłowicz

Jaguar

"Z całkowitym przekonaniem prezentujemy poniżej opis współpracy z GJC International Sp. z o.o. sp. k. Po pierwsze chcielibyśmy wspomnieć o zaufaniu, które stanowi podstawę relacji biznesowych. Bez wątpienia polecamy GJC International Sp. z o.o. sp. k. jako firmę godną zaufania. Podczas naszej kilkuletniej współpracy nigdy nas nie zawiedli. Przedstawiciele GJC International Sp. z o.o. sp. k. sprawnie i kompetentnie reagują na wszelakie zapytania z naszej strony dzięki czemu zawsze jesteśmy zadowoleni z odpowiedzi. Korzystamy z większości oferowanych przez GJC produktów, z których każdy stworzony jest specjalnie na potrzeby branży reklamowej. Można spokojnie stwierdzić, że GJC International Sp. z o.o. sp. k. płynnie działa we wszystkich gałęziach branży reklamowej doskonale spełniając nasze oczekiwania. Innym istotnym czynnikiem w naszej współpracy z GJC są bez wątpienia sami pracownicy. Świetnie radzą sobie z prowadzeniem rozmów biznesowych, zadawaniem pytań czy zbieraniem opinii i pomysłów dotyczących ich własnych produktów, które następnie są wprowadzane w życie. GJC International Sp. z o.o. sp. k. jest gwarancją najwyższego porządku, profesjonalizmu oraz kluczem do owocnej współpracy biznesowej. Serdecznie polecamy GJC tym, którzy poszukują narzędzi biznesowych w przemyśle reklamowym."

Paweł Rydzewski

Macma Polska Sp. z o.o.

"Niniejszym oświadczamy, że firma GJC International Sp. z o.o. sp. k. była organizatorem targów RemaDays 2011 i poprzednich oraz, że jest to firma godna polecenia do wykonywania tego typu usług. Firma doskonale wywiązała się ze swoich obowiązków koordynacyjnych. Jako jeden z wystawców z przyjemnością przyznajemy, że dzięki pomocnej, profesjonalnej oraz charakteryzującej się szczególną dbałością o klienta obsłudze, proces przygotowania do targów jak i sam ich przebieg nie sprawiały żadnych problemów. Nadzór nad targami prowadzony był umiejętnie i bezkonfliktowo. Na targach panował porządek, wszystko szło bardzo sprawnie, a jakość usług rekomendowanej firmy przewyższyła nasze oczekiwania. Współpracę z firmą GJC International Sp. z o.o. sp. k. oceniamy jako bardzo pomyślną i satysfakcjonującą. Nasza firma wcześniej wielokrotnie uczestniczyła w targach RemaDays organizowanych przez firmę GJC International Sp. z o.o. sp. k. i możemy z pełną odpowiedzialnością udzielić tej firmie rekomendacji jako wykazującej się kompetencją, dobrą organizacją i wysoką jakością usług."

Andrzej Talbierz

Stefania – Zakład Galanterii Skórzanej

"Niniejszym pragniemy Państwu polecić firmę GJC International Sp. z o.o. sp. k.., ul. Podbiałowa 11, 61-680 Poznań, jako organizatora godnego zaufania i w pełni profesjonalnego. Firma GJC Inter Media była wielokrotnie wzorowym organizatorem targów reklamy z cyklu RemaDays, w których nasza firma bierze coroczny udział. Dowodem na to jest z roku na rok rosnąca liczba wystawców i zwiedzających oraz popularyzacja największych targow reklamy w Polsce. Polecana firma charakteryzuje się obowiązkowością, terminowością, dobrą organizacją i zaangażowaniem w swojej pracy otaczając przy tym swoich klientów fachową opieką. Zawsze spotykaliśmy się z miłą i kompetentną obsługą, rzeczowym doradztwem i doskonałym kontaktem. Ponadto pragniemy podkreślić, że doskonale dobrany i zgrany zespół przedstawicieli firmy GJC International Sp. z o.o. sp. k. jest w pełni kompetentny w podejmowaniu decyzji wymagających zmian. Po kolejnych doświadczeniach rnożemy bez obaw polecić każdemu potencjalnemu klientowi usługi świadczone przez GJC International Sp. z o.o. sp. k."

Adam Kowalski i Krystian Walendzik

TampoexperT s.c.

"Będąc całkowicie przekonanym o tym, że list ten jest zasłużony, chciałbym zaprezentować kilka faktów dotyczących współpracy z GJC International Sp. z o.o. sp. k. Zacznę od zaufania, na którym opiera się współpraca biznesowa. GJC Inter Media jest bez wątpienia firmą godną zaufania i dlatego szczerze ją polecam. Podczas kilkuletniej współpracy nigdy nas nie zawiedli. Przedstawiciele GJC International Sp. z o.o. sp. k. podchodzą profesjonalnie do każdego zleconego zadania dzięki czemu jesteśmy zawsze w pełni zadowoleni z rezultatu. Jako firma korzystamy z większości produktów biznesowych oferowanych przez GJC, z których każdy stworzony został specjalnie na potrzeby branży reklamowej. GJC International Sp. z o.o. sp. k. z łatwością porusza się w każdym z jej kręgów. Współpraca z nimi jest czystą przyjemnością."

Tomasz Litwiniak

Jett Studio Sp. z o.o.

"PAR Bakuła Sp. J. współpracuje z GJC International Sp. z o.o. sp. k. na polu targowym. Niniejszym chcielibyśmy wyrazić naszą satysfakcję wynikającą z tej współpracy, firmę GJC tworzą profesjonaliści kreatywni w reagowaniu na nasze potrzeby i uwagi. W trakcie kilkuletniej współpracy GJC okazało się być godnym zaufania partnerem, na którym można polegać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dużej liczby klientów odwiedzających targi RemaDays, które organizowane są w Warszawie przez GJC International Sp. z o.o. sp. k. Z całkowitym przekonaniem polecamy GJC jako partnera, na którym można polegać. Uczciwość i punktualność oraz profesjonalizm pracowników podkreślają wysoką jakość usług oferowanych przez GJC International Sp. z o.o. sp. k."

Danuta Bakuła

PAR Bakuła Sp. J.

"W imieniu firmy Anda Poland chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą GJC International Sp. z o.o. sp. k. reprezentowaną przez Panią Iwonę Skrzypczak. Dotychczasowa współpraca przebiegała w sposób nienaganny i bardzo profesjonalny. Jestem przekonany, iż dalsze lata współpracy przebiegać będą równie owocnie dla obu stron."

Anda Present Sp. z o.o.

"Od wielu lat współpracujemy z firmą GJC International Sp. z o.o. sp. k. w charakterze wystawcy podczas targów RemaDays oraz uczestniczymy w programie partnerskim Solidni w Biznesie. Zawsze możemy liczyć na oddanie i wsparcie pracowników GJC. Organizacja targów przebiega gładko i bezproblemowo. Organizator stale pracuje, aby podnieść jakość swoich usług tak w trakcie jak i po imprezie. Możemy z czystym sumieniem polecić GJC jako zaufanego i pewnego partnera w interesach zapewniającego stały poziom obsługi."

Tomasz Sobaszek

Asgard Sp. z o.o.

"Miło nam poinformować o naszym zadowoleniu z wieloletniej współpracy z firmą GJC International Sp. z o.o. sp. k. przy targach RemaDays. Targi te jako największe tego typu wydarzenie w Polsce przyciągają wielu wystawców, ale też wielu zainteresowanych, czyli dla nas potencjalnych klientów. Są to obecnie jedyne polskie targi, na których prezentujemy naszą ofertę, wiedząc, że trafi ona do grona osób faktycznie zainteresowanych naszą branżą. Targi RemaDays cieszą się dużą renomą wśród wystawców i odwiedzających i jest to dla nas bardzo ważna kwestia. Współpraca z firmą GJC jest przyjemna, zawsze służą pomocą, są elastyczni w dostosowaniu oferty do naszych potrzeb. Co ważne, z każdym rokiem starają się być jeszcze lepsi."

Paulina Krukowska

TEXET Poland Sp. z o.o.

"Nasza współpraca z GJC International Sp. z o.o. sp. k. zaczęła się kilka lat temu podczas naszych pierwszych targów reklamowych. Od samego początku zostaliśmy ciepło przyjęci oraz przeprowadzenie przez wszystkie formalności wymagane od uczestników. Na nasze pytania zawsze otrzymywaliśmy szczegółowe odpowiedzi rozwiewające wątpliwości. Bardzo cenimy sobie doświadczenie i poświęcenie pracowników GJC International Sp. z o.o. sp. k., cieszymy się z faktu, iż możemy liczyć na wsparcie organizatora przez cały rok, a nie tylko podczas imprezy targowej. Współpraca z GJC przysporzyła nam wielu korzyści, a ich obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie."

Julita Bobrowicz

WIB ART Edition

PARTNERSHIP IS THE KEY

Jesteśmy w stałym kontakcie z firmami z branży. Słuchamy tego, co dla naszych partnerów jest ważne i dostosowujemy nasze produkty tak, aby pomagały im się skutecznie rozwijać.

Współpracujemy z ponad 25 organizacjami branżowymi oraz mediami polskimi i zagranicznymi. Naszej firmie zaufały tysiące producentów i usługodawców, od lat współtworząc razem z nami jedne z największych imprez targowych branży reklamy i poligrafii na świecie.

Dzięki kooperacji nieustannie podnosimy swoje kompetencje i dostosowujemy ofertę do zmieniających się potrzeb.